ACTIVITEITENKALENDER GROTENHUYS DECEMBER 2023
OCHTENDMIDDAGAVOND
Week 48
Sat 2-Dec

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 49
Sun 3-Dec

14:00Bewoner Gerda verjaardag
Restaurant


Mon 4-Dec

14:00SJOELEN
Restaurant
19:30SCHAKEN
Restaurant
Tue 5-Dec

14:00SVDD e.o instuif
Restaurant
19:00Schoonmaak
Intrieur
Wed 6-Dec

15:00Zangontspanning
Restaurant


Thu 7-Dec10:00KOFFIETIJD plastic
Restaurant


19:30SPELLETJES
Restaurant
Fri 8-Dec

15:00SVDD e.o sinterklaas bingo
Restaurant


Sat 9-Dec

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 50
Sun 10-Dec

17:30VETTE HAP
Restaurant
17:30VETTE HAP
Restaurant
Mon 11-Dec

15:00vrijwilliger activiteit
Restaurant
19:30SCHAKEN
Restaurant
Tue 12-Dec

17:00Schoonmaak
Intrieur


Wed 13-Dec

15:00Zangontspanning
Restaurant


Thu 14-Dec09:30HOBBYCLUB
Restaurant
14:30SVDD e.o Kerststukjes
Restaurant
19:30BINGO
Restaurant
Fri 15-Dec

14:30DIALOOGGROEP AGORA
Huiskamer
18:00DIALOOGGROEP AGORA
Huiskamer
Sat 16-Dec

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 51
Mon 18-Dec

14:30SJOELEN
Restaurant
19:30SCHAKEN
Restaurant
Tue 19-Dec

14:30PCOB kerstviering
Restaurant
19:00Schoonmaak
Intrieur
Wed 20-Dec

15:00Zangontspanning
Restaurant


Thu 21-Dec10:00KOFFIETIJD plastic
Huiskamer


19:30SPELLETJES
Restaurant
Fri 22-Dec

14:30SVDD e.o kerststukjes maken
Restaurant


Sat 23-Dec

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 52
Sun 24-Dec12:00KERSTMAALTIJD
Huiskamer
12:00KERSTMAALTIJD
Huiskamer


Tue 26-Dec

14:00Schoonmaak
Intrieur


Fri 29-Dec09:30Bestuuroverleg stg
Huiskamer




Sat 30-Dec

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant